بلاگ پاراگراف
درباره ما

پاراگراف پروژه ای غیر انتفاعی است که در راستای گسترش مطالعه و فرهنگ کتاب خوانی فعالیت خواهد کرد. ما اعتقاد داریم جامعه و مردم پیشرفت نمی کنند مگر در سایه گسترش آگاهی و فرهنگ و این امر هرگز محقق نمی شود به جز با مطالعه و تفکر از این رو جای رسانه ای را که به صورت حرفه ای و هدفمند به امر مطالعه و مقوله کتاب در حوزه ی فرهنگ بپردازد را خالی دیدیم و برآن شدیم که این جای خالی را با حضوری هدفمند زیر سایه پاراگراف پر نماییم.

در پاراگراف می توانید، کتاب ها و نویسندگان مورد علاقه خود را پیدا کنید، پاراگراف های زیبای آن ها را منتشر کنید و یا حتی نظر دهید و نظر بگیرید و آنها را به کتابخانه خود اضافه کنید و یا با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

ما در پاراگراف اهداف بلند و بزرگی را دنبال میکنیم که بدون حضور و همکاری خود شما انجام آن میسر نخواهد بود از این رو به گرمی دست شما رو برای هر نوع همکاری با پاراگراف می فشاریم اگر در هر زمینه ای در حوزه مطالعه و کتاب و فرهنگ علاقه مند به فعالیت هستید اگر مطالعه و کتاب در زندگی شما دارای جایگاه ثابتی است اگر هر گونه ایده ای در راستای گسترش و بسط مطالعه دارید و یا علاقه مند به همکاری دایم و یا پاره وقت با ما هستید با ما تماس بگیرید ما بی صبرانه منتظر نظرات پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

به زودی با نسخه جدید پاراگراف با شما خواهیم بود، برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای پاراگراف می توانید ما را در توییتر دنبال کنید.