بلاگ پاراگراف
۲:۰۹ ب.ظ
داستان من

داستان من نام استارتاپ جدیدی است که به تازگی در حوزه فرهنگی کتاب و مطالعه شروع به فعالیت کرده است.احتمالا شاید شما هم با شنیدن نام داستان من به یاد موضوعی مشابه با آنچه در ذهن من شکل گرفته افتاده باشید روایت داستان های شخصی افراد.اما در حقیقت داستان داستان من کمی متفاوت تر است.داستان من سعی میکند که داستان هایی شخصی سازی شده در اختیاز کاربران که عموما قشر کودک و نوجوان هستند قرار دهد.که تقریبا با آن چه در نگاه اول به ذهن خطور میکند فرق دارد.

پاراگراف همین جا اعلام میکند که توانایی همکاری با این شرکت نوبنیاد و تیم جوان و خوش فکرش را دارد.در ادامه نگاهی می اندازیم به صفحه درباره ما این استارتاپ و لحنی که آن ها برای معرفی خودشان در پیش گرفته اند.

داستان من چیست ؟

«داستانِ من» اولین سرویس ساخت و سفارش کتاب داستان‌ اختصاصی کودک در ایران است و به شرکت راهکارهای خلاق کلک خیال به شماره ثبت ۴۹۹۲۹۶ تعلق دارد. داستانِ من این امکان را برای شما به وجود می‌آورد که کتاب داستان اختصاصی کودک خود را بسازید. این کتاب به نام کودک شما خواهد بود و قهرمان اصلی داستان کودک شماست. هدیه‌ای که به کودکتان مهارت ارتباط گرفتن، حل مسئله و روابط اجتماعی را می‌آموزد.

داستان من چطور شکل گرفت

«داستانِ من» با یک آرزو شروع شد. آرزوی ساختن داستانی اختصاصی برای بچه ها. داستانی مثل داستان‌هایی که مادرانمان برایمان تعریف می‌کردند و ما قهرمان آن داستان‌ها بودیم، انگار که قصه، قصه‌ی ما بود. شاید لازم نباشد خیلی فکر کنیم تا یکی از آن‌ها را به یاد بیاوریم. داستانی که ما در آن دختر یا پسر مودب و مهربانی بودیم که مشکلات بزرگ دیگران را حل می‌کرد و برای همه‌چیز چاره‌ای داشت. این آرزو جلوی چشممان بود و تحقق آن را آنقدر نزدیک می‌دیدیم که نفهمیدیم چطور یک سال روزها و شب‌هایمان را برای برآورده شدن آن تلاش کردیم. امروز با گفتنش این قند توی دلمان آب می‌شود که به آرزویمان رسیده‌ایم و آن خیال قشنگ حالا یک واقعیت بزرگ در اختیار شماست. تا دست به کار شوید و با آن خاطره‌ای تکرار نشدنی، متفاوت و اختصاصی برای کودکان خود بسازید. با «داستانِ من» هر کودک می‌تواند کتاب خود را داشته باشد. کتابی که به نام اوست، قهرمان داستانش کسی نیست جز خود او و کتاب به طور اختصاصی به او تقدیم شده است. هدیه‌ای ارزشمند که همیشه جایی در کمد علاقه‌مندی‌های کودک دارد و در نوجوانی و جوانی‌اش نوستالژی‌ای دوستداشتنی برایش خواهد بود.

رویای ما

ما در داستانِ من به دنبال آن است هستیم که با درآمیختن هنر و تکنولوژی، محصولاتی متفاوت و شخصی‌سازی شده برای تک تک کودکان سرزمینمان بسازیم. رویا ما در شرکت کلک خیال این است که کودکان را با کتاب و کتاب‌خوانی آشنا کنیم با استفاده از تکنولوژی‌های آموزشی روز دنیا نقشی موثر در یادگیری کودکان داشته باشیم.

شبکه‌های اجتماعی
تماس با ما
اخبار داغ