بلاگ پاراگراف
۷:۴۹ ق.ظ
دعوت نامه بهاری

 با عرض سلام خدمت همراهان همیشگی پاراگراف، در در طی این سال ها سعی کردیم به دنبال آرزوهای بزرگی که در سر داریم برویم و رویاهامون رو جدی بگیریم. اما متاسفانه همه کسانی که در این مسیر به ما قول و وعده می دادند هم انرژی و هم راستا با اهداف ما نبودند. تلاش های بسیار زیاد ما در کنار هزینه های مادی و معنویمان به جای اینکه خرج پیشرفت کار و جلو رفت برنامه ها بشوند خرج شناخت آدم ها و اطرافیانمون شد. اما با شروع سال نو تصمیم گرفتیم بار دیگر با انرژی جدید و آدم های جدید قول هایی که به خودمان و شما داده بودیم را عملی کنیم.

در شروع دوباره این مسیر و در آغاز سال نو و بهار دل انگیز سلامی دوباره می کنیم به تمامی شما علاقمندان کتاب و فرهنگ به تمامی شمایی که کتاب بخش جدای ناپذیری از زندگی شخصی تان شده طعم شیرین خیال را چشیده اید و عشق و خیلی دیگر از لطایف انسانی را در میان ورق های کاغذی کتاب ها تجربه کردید.

از این رو در ابتدای این سال و در همین ابتدا از شما همراهان همیشگی دعوت میکنیم تا بیشتر در کنار ما باشید و تا با مشارکت بیشتر در فعالیت های جانبی پاراگراف در پیشبرد اهداف این پروژه غیر انتفاعی تاثیر گذارتر از قبل باشید.

امیدواریم که سال جدید سالی سرشار از موفقیت توام با تندرستی برای شما و تمامی افراد سرزمین پر گهرمان باشد.

دسته‌بندی
شبکه‌های اجتماعی
تماس با ما
اخبار داغ