بلاگ پاراگراف
۱۱:۲۳ ب.ظ
پاسخی به برخی سوالات….

از آخرین پست وبلاگ چند ماهی میگذرد.چند ماهی که قرار بود پروژه ای را که با کمک چند تن از دوستانم شروع کرده بودیم به فاز اجرایی برسانیم که متاسفانه مشکلات بسیاری مانع از این امر شد.در این چند ماه به واقع ما چندین بار تا پای اجرای پروژه و بهره برداری از آن پیش رفتیم اما مشکلات و داستان هایی که برای اعضای تیم پیش آمدند هر یک شرایطی را رغم زدند که مانع از انجام این کار شدند.

اما در طی همین فرصت ما با نیرو و وقت محدود خودمان فعالیت های خوبی در شبکه های اجتماعی داشتیم به طوریکه توانستیم پروژه را در میان علاقمندان کتاب معرفی کنیم.اما خب فعالیت های ما هر چند کم بودند اما نسبت به زمان و وقت و امکانات ما نتایج نسبتا رضایت بخشی داشتند.

اما سوالاتی که طی این مدت در شبکه های اجتماعی در مورد پاراگراف مطرح شدند:

چرا پاراگراف با وجود اعلام های مکرر لانچ نشد؟

ما خیلی سعی کردیم که طبق برنامه و قول های تیم کار را لانچ کنیم اما وسواس بچه ها در مورد برخی جزییات کار و همچنین مشکلات فنی که بعد از اجرای آزمایشی پدیدار میشدند مانع از این شدند که پروژه طبق اعلام قبلی به مرحله اجرایی برسه.

آیا قرار هست نسخه نهایی پاراگراف رو لانچ کنید؟

تجربه ای که ما در این مدت با کار بر روی پاراگراف بدست آوردیم نشان داد که ما با چه دنیای پیچیده ای روبرو هستیم و این فضا چقدر امکان فعالیت های تاثیر گذار را به ما میدهد.بنابراین تصمیم گرفتیم پروژه را فاز بندی کنیم و تا هر قسمت به کیفیت مطلوب ما نرسیده به مرحله اجرایی و نهایی که همان رونمایی عمومی هست وارد نشود.

پاراگراف چه ویژگی ها و امکاناتی قرار هست ارایه دهد؟

ما قصد داریم لذت مطالعه را تعمیق بخشیم و کمک کنیم افراد این تجربه را با دیگران به اشتراک بگذارند.ما امکاناتی را در اختیار کاربران و علاقه مندان این حوزه قرار میدهیم که بتوانند این لذت و این حس را با دیگران به اشتراک بگذارند.

پاراگراف کی رونمایی میشود؟

به دلیل بد قولی های پیش آمده دوست ندارم دوباره تاریخ دقیقی ارایه کنم اما این قول را میدهم که تیم آماده سازی پاراگراف و تیم فنی در حال به کار گیری تمام تلاش و تمرکز خودشان هستند که در نزدیک ترین زمان از نسخه اول وبسایت پاراگراف رونمایی کنند.

برنامه های شما آیا به ارایه نسخه وبسایت ختم میشود؟

برنامه های ما به استقبال کاربران و شرایط دیگری بستگی داره اما بدون شک چون این پروژه یک پروژه غیر انتفاعی هست ما نیز تمام تلاشمان را میکنیم تا بهترین امکانات را در بهترین شرایط به کاربران و علاقمندان این حوزه ارایه دهیم.[bluebox]چون اعتقاد داریم که تا زمانی که خودمان برای بهبود شرایط خودمان کاری انجام ندهیم تغییری در وضعیت مان پدید نمی آید.[/bluebox]

شبکه‌های اجتماعی
تماس با ما
اخبار داغ